Výsledková listina – rybářské závody dospělých konané dne 22. 04. 2023 na Krátkém rybníce

       
Pořadí Jméno a Příjmení Organizace bodů
1. Jiří Vágenknecht Pardubice 999
2. Lukáš Funěk Loštice 912
3. Radek Mendl Telč 827
4. Jaroslav Spíchal M. Třebová 757
5. Lukáš Ficner Lanškroun 700
6. Jaromír Kozel Jablonné nad Orlicí 565
7. Kamil Ondráček Žďár nad Sázavou 423
8. Daniel Vávra Lanškroun 411
9. Luboš Vávra Lanškroun 409
10. Jiří Krobot D. Čermná 408
11. Jakub Soukal Sadská 365
12. Radek Vašátko Svitavy 351
13. Tomáš Funěk Loštice 295
14. Luděk Častulík M. Třebová 292
15. Jaroslav Jiříček V. Mýto 229
16. Dalibor Vaněk V. Mýto 224
17. Jan Horáček Chrast 217
18. Milan Stehlík Lanškroun 202
19. Jiří Ficner Lanškroun 172
20. Miroslav Boščík Lanškroun 160
21. Patrik Brendl Lanškroun 155
22. David Horák Luže 115
23. Alois Drábek Lanškroun 115
24. Pavel Hickl Č. Třebová 111
25. Martin Hos Třebíč 110
26. Milan Hřebíček Svitavy 103
27. Ryszard Szustka Polsko 85
28. Tomáš Rákosník Č. Třebová 78
29.-30. Přemysl Kondras Pardubice 76
29.-30. Michal Kučera Svitavy 76
31.-32. Josef Praisler Řetová 72
31.-32. Petra Ševčíková Lanškroun 72
33. Zdeněk Jásenský Jamné nad Orlicí 66
34. Vladimír Velfl Svitavy 64
35.-37. Ivan Chredonský Drnholec 60
35.-37. Oldřich Rezek Mikulov 60
35.-37. Patrik Hmira M. Třebová 60
38. Aleš Stránský Č. Třebová 58
39.-40. Jan Lošťák M. Třebová 56
39.-40. Zdeněk Hanuš Č. Třebová 56
41. Tomáš Fogl Těchonín 55
42.-43. Wieslav Witkowski Polsko 51
42.-43. Jiří Satler Brněnec 51
44.-46. Petr Kalous Litomyšl 50
44.-46. František Pácl Ústí nad Orlicí 50
44.-46. Radek Vaňous Č. Třebová 50
47.-48. Sebastian Blaszkiewicz Polsko 48
47.-48. Lukáš Preisler Řetová 48
49. Lukáš Pinkava Sopotnice 35
50.-51. Radek Slováček H. Maršov 33
50.-51. Petra Brendlová Lanškroun 33
52.-53. Aleš Křenek M. Třebová 32
52.-53. Martin Víšek Lanškroun 32
54. Matouš Dostál Králíky 25
55. Karel Kopecký Damníkov 15
56. Petr Ficek Svitavy 10
57.-59. Pavel Boučník Chrast 5
57.-59. David Kolínko Svitavy 5
57.-59. Filip Procházka Jaroměřice 5
60.-80. Marek Brázdil Lanškroun 0
60.-80. Jan Šula Lanškroun 0
60.-80. Radek Šula Lanškroun 0
60.-80. Petr Langr Lanškroun 0
60.-80. Miroslav Cvejn Rudoltice 0
60.-80. Vít Lošťák M. Třebová 0
60.-80. Jaroslav Kӧhler Lanškroun 0
60.-80. Václav Kӧhler Mohelnice 0
60.-80. Radek Vlček Moravičany 0
60.-80. Michal Picek Lanškroun 0
60.-80. Josef Maixner Mohelnice 0
60.-80. Eduard Ditzel Lanškroun 0
60.-80. Zdeněk Fingr Lanškroun 0
60.-80. Martin Stehlík Lanškroun 0
60.-80. Vít Marek Lanškroun 0
60.-80. Filip Ditzel Lanškroun 0
60.-80. Ladislav Lustyk Lanškroun 0
60.-80. Andrzej Marciniak Polsko 0
60.-80. Artur Kokocinski Polsko 0
60.-80. Zdeněk Tringela H. Maršov 0
60.-80. Ladislav Lochman Lanškroun 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *